
Коронка алмазная по бетону ADTnS DDS-W 42x300-4x1 1/4 UNC RS-TX (37903532069)
2 232 ₴
- В наличии
- Код: 37903532069
+380 (50) 666-82-33
менеджер
- +380 (50) 666-82-33viber
- +380 (96) 656-28-12
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронка алмазная по бетону ADTnS DDS-W 42x300-4x1 1/4 UNC RS-TX (37903532069)
Алмазна коронка ADTnS DDS-W 042x300-4x1 1/4 UNC DLD 042 RS-TX супер швидко просвердлює бетон, у тому числі армований в сухому режимі з мікроударом.
Опис коронки алмазної по бетону ADTnS DDS-W RS-TX 42x300-4x1 1/4 UNC DLD:
- Корончасте свердло ADTnS DDS-W 042x300-4x1 1/4 UNC DLD 042 RS-TX швидко просвердлює бетон, в тому числі армований в сухому режимі з мікроударом.
- Практична для виготовлення отворів без охолодження в бетонних стінах під вентиляцію, кондиціонери, інші комунікації.
- Коронка ADTnS DDS-W RS-TX створена для свердлильного інструменту потужністю від 1,8 до 3 кВт, що забезпечує швидкість обертання 1100-2100 об/хв, мікроудари 28000-30000 уд/хв з амплітудою 0,25-0,5 мм.
- Забезпечує найшвидший спосіб сухого проходження бетону.
- Свердло діаметром 42 мм, робочою довжиною 300 мм з хвостовиком 1 1/4 UNC.
- 4 високоміцних алмазних сегмента турбірованної форми міцно приєднані до корпусу за допомогою лазерної наварки.
- Шлам з отвору легко виводиться, завдяки гвинтовий формі корпусу.
- Лише за 2,5 хвилини коронка ADTnS DDS-W RS-TX просвердлює 82-міліметровий отвір у бетонній стіні товщиною 20 см (марка бетону М300).
- Зменшити кількість пилу при роботі з алмазної коронкою ADTnS DDS-W RS-TX 42x300-4x1 1/4 UNC DLD допоможе муфта-пиловідведення ADTnS DrillStream 1 1 / 4UNCхM18.
- Дана коронка по бетону — ідеальна для роботи в приміщеннях з ремонтом, в яких не можна використовувати водяне охолодження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Применение коронки/пилы | Бетон, Железобетон, Кирпич, Высоко армированный бетон |
| Материал | Сталь |
| Покрытие рабочей части | Алмазный сегмент |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Диаметр | 42 мм |
| Длина | 300 мм |
| Тип сверления | Сухое |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 232 ₴
