
Точило дисково-стрічкове PRO-CRAFT PAE 200\1350S
3 000 ₴
- В наявності
- Код: PAE 200\1350S
+380 (50) 666-82-33
менеджер
- +380 (50) 666-82-33viber
- +380 (96) 656-28-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило дисково-стрічкове PRO-CRAFT PAE 200\1350S
опис
- металевий корпус
- підвищена продуктивність
- наявність упорів для заготовок
- точильний круг і шліф. стрічка
- шліфувальна стрічка 50x686 мм (Р 80)
- розмір точильного каменю: 150х20х12,7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1350 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 3 000 ₴

