Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельне полотно HAISSER S 922 AF (6213536)
, тонкий листовий метал (0,7-3 мм), алюміній. До 150 мм
Чисте тонке різання
150х19х1,25 мм
Призначені для чистого розпилювання тонких металів
- виготовлені з біметалева, високоеластичної сполуки високовуглецевої сталі та швидкорізальної
- фрезеровані зуб із кроком 1 мм
застосування:
- тонкий листовий метал 0,7-3 мм
- труби, профілі діаметр 5-100 мм
- алюміній 5-100 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | HAISSER |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Метал |
| Крок зубів | 1 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴

