
Зварювальний апарат NOWA W300
1 729 ₴
- В наявності
- Код: W300
+380 (50) 666-82-33
менеджер
- +380 (50) 666-82-33viber
- +380 (96) 656-28-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний апарат NOWA W300
| Основні характеристики | |
| - брутто | 4,1 |
| - нетто | 3,7 |
| Габаритні розміри паковання, мм | 320×130×280 |
| ДИАМЕТР ВИКОРИСТОВОГО ЕЛЕКТРОДА, ММ | 1,6–5,0 |
| ДІЙАПАЗОН РЕГУЛЮВАННЯ ТОВОГО ТОКА, А | 20–300 |
| Клас захисту | IP21S |
| КЛАС ІЗОЛЯЦІЇ | F |
| КОЕФФІЦЕНТ ПОТУЖНІСТЬ | 0,93 |
| ККД, % | 80 |
| НАПРЯЖЕННЯ ХОЛОСНОГО ХОДУ, В | 60 |
| Напруга, В | 230 |
| ПРОДОВЖЕННЯ ВМИКАННЯ (ПВ) НА МАКСИМАЛЬНОМУ ТОКІ, % | 60 |
| Зварювальний струм за 100% ПВ, А | 240 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 4.1 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 1 729 ₴
