Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці для пластикових труб Tolsen (33002)
Ножиці для різання ПВХ труб.
Характеристики:
- Розмір інструмента: 210 мм
- Діаметр труби: 3-35 мм
- Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
- Матеріал леза: 65Mn-сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Tolsen |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб |
| Мінімальний діаметр труби | 3 мм |
| Максимальний діаметр труби | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
- Ціна: 273 ₴

