Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-міксер двошвидкісний Sturm ID21158MV
| Патрон | М14 |
| Напруга, В | 220 |
| Потужність | 1580 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри заважавки | Ø 120 мм |
| Режими роботи | Миксер |
| Регулювання обертів | Да |
| Фіксація клавіші пуск | Да |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Число обертів на 1 швидкості | 0-600 об./хв |
| Корпус редуктора | Метал |
| Число обертів на 2 швидкості | 0-900 об./хв |
| Реверс | Немає |
| Швидкий доступ до щіток | Да |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 |
| Паковання | Картонна коробка |
| Вага нетто, кг | 3,68 |
| Комплектація | Будівельний міксер – 1 шт.; Насадка Ø120 мм М14-1 шт.; Вугільна щітка — 1 комплект.; Гайковий ключ — 1 шт.; Інструкція з експлуатації — 1 шт. |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Україна |
| Тип патрона | M14 |
| Споживана потужність | 1580 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Вага | 3.68 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 573 ₴

