
Штроборіз AL-FA ALBR 31 3100w
3 400 ₴
- Більше 1 од.
- Код: ALBR 31
+380 (50) 666-82-33
менеджер
- +380 (50) 666-82-33viber
- +380 (96) 656-28-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штроборіз AL-FA ALBR 31 3100w
Напруга: 220-230 В
Частота: 50 Гц
Потужність:3100 Вт.
Частота холостих обертів: 5500 об./хв.
Ширина паза: 14,19,30 мм.
Глибина паза: 0-35 мм.
Відрізний диск діаметр: 150 мм (4 диски в комплекті)
Отвір: 22,2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 35 мм |
| Максимальна ширина паза | 30 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 400 ₴



