Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилочка для лобзика Bosch T119B 92 мм HCS
| Тип пилочки | T119B |
| Призначення | для дерева |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Загальна довжина | 92 мм |
| Тип сталі | HCS |
| Крок | 1.9-2.3 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Пилка |
| Застосування пилки | Дерево |
| Довжина | 92 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте

