
Інверторний зварювальний апарат Procraft SP295
2 415 ₴
- В наявності
- Код: SP295
+380 (50) 666-82-33
менеджер
- +380 (50) 666-82-33viber
- +380 (96) 656-28-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний зварювальний апарат Procraft SP295
| Цикл роботи | 80 % |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 295 А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,5 - 4 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 295 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 415 ₴
