Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Procraft Battery20/4 Turbo
| Вага | 0,67 кг |
| Тип батареї | Високовольтний |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Індикатор заряду батареї | Є |
| Захист від перерозрядження | Є |
| Захист від перезарядження | Є |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Україна |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 840 ₴


