Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирубні ножиці для металу Rebiner RN1.6-1050
Вирубні ножиці для металу Rebiner RN1.6-1050 застосовуються для різання листового металу, гофрованих і трапецієподібних аркушів. Завдяки поворотному патрону матриці можна змінювати напрямок роботи. Корпус передавання виготовлений з алюмінію, завдяки чому має високу міцність і стійкість до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна товщина різу | 1.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 200 ₴

