Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркулярна пила Зенит ЗПЦ-1950 М
Особливості циркулярної пили Зеніт ЗПЦ-1950 М:
- Надійний захист від пилу;
- Якісна збалансованість;
- Механізм регулювання кута нахилу платформи;
- Рухомий захисний кожух;
- Міцна та легка платформа з алюмінієвого сплаву;
- Сервісні кришки для швидкої заміни щіток.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 2 380 ₴

