Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний апарат Edon Black-250
Тип:інвертор
Тип зварювання:ММА
Вхідна напруга:220 В
Струм зварювання:от 20 А, до 250 А
Періодичність увімкнення:70 %
Електрод:от 1.6 мм, до 5 мм
Вага:4.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 4.6 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 9.5 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Тривалість навантаження | 70 % |
- Ціна: 3 549 ₴

