Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур SDS PLUS 5 x 110 мм SD-0511
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 5 мм |
| довжина бура | 110 мм |
| застосування | для цегли та бетону |
| вага | 0,040 кг |
| Об'єм | 0,000106 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 5 мм |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
- Ціна: 28 ₴

