Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур SDS PLUS 6x 210 мм SD-0621
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 6 мм |
| довжина бура | 210мм |
| застосування | для цегли та бетону |
| вага | 0,040 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 6 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 34 ₴

